alem
16 دی 1401 - 15:09

مرز پرویزخان به توسعه فضای کسب و کار کرمانشاه کمک خواهد کرد

کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مرز پرویزخان یکی از مرزهای با سابقه کشور است، گفت: مرز پرویزخان به توسعه فضای کسب و کار کرمانشاه کمک خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد طیب صحرایی ظهر جمعه در حاشیه بازدید از مرز رسمی پرویزخان با تاکید بر اهمیت ویژه این پایانه مرزی به لحاظ تجاری و مسافری، اظهار کرد: باید با جدیت کامل و در یک زمان بندی مناسب این مشکلات برطرف شود تا در کنار ایجاد یک فضای خوب و آبرومند برای صادرکنندگان، یک بستر مناسب برای رشد و شکوفایی بیشتر کرمانشاه فراهم شود.

وی مرزهای تجاری و مسافری کرمانشاه را یکی از گلوگاه‌های تقویت امور اقتصادی و اشتغال استان دانست و افزود: مرز پرویزخان به عنوان یک مرز باسابقه و مهم می‌تواند نقش مهمی در ارتقا و توانمندی بیشتر فضای کسب و کار، اشتغال زایی و رونق کارآفرینی در استان کرمانشاه ایفا کند.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: امروز مسائل و مشکلات این پایانه مرزی با حضور مسئولان حوزه تجارت و بازرگانی پرویزخان مورد بررسی قرار گرفت.

صحرایی خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلاتی که در مرز پرویزخان وجود دارد شایسته و برازنده کشور و استان کرمانشاه نیست.

وی از یک برنامه منظم برای بررسی مشکلات و مسائل مرزهای تجاری و مسافری استان خبر داد و گفت: کرمانشاه برای پیشرفت نیازمند مرزهای فعال، پویا و روان و در عین حال ایمن است که در قالب یک برنامه زمان بندی مناسب برای رفع مشکلات موجود و فراهم کردن بسترها اقدام می‌کنیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 958506