alem
01 بهمن 1401 - 19:15

مدیران اردبیل برای تحقق بودجه مناطق کم برخوردار سهل‌انگاری نکنند

اردبیل- رئیس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای شهر اردبیل گفت: مدیران مناطق و سازمان‌های اردبیل در راستای تحقق بودجه مناطق کم برخوردار نباید سهل انگاری و کم کاری کنند.

ابراهیم صفری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، در رابطه با جزئیات بررسی متمم بودجه ۱۴۰۱ شهرداری اردبیل اظهار کرد: مدیران مناطق و سازمان‌ها در راستای تحقق بودجه مناطق کم برخوردار نباید سهل‌انگاری و کم‌کاری کنند و تمام اقدامات عمرانی و شهرسازی شهرداری اردبیل را شهروندان باید ببینند و قضاوت کنند.

وی با بیان اینکه متمم بودجه ۱۴۰۱ شهرداری بدون انحراف از مبلغ بودجه تصویب شد، افزود: خوشبختانه در اجرای بودجه کمترین انحراف را شاهد هستیم.

رئیس کمیسیون حقوقی و ایثارگران شورای شهر اردبیل بیان کرد: شهرداری باید نسبت به اجرای پروژه‌هایی که برای شهروندان ملموس هستند و در اولویت قرار دارند از جمله پروژه های زیباسازی، مبلمان شهری، تکمیل المان‌هایی شهر، ساماندهی ورودی‌های شهر و مواردی از این قبیل اقدام‌کند.

صفری ادامه داد: یکسان‌سازی بودجه عمرانی شهرداری در مناطق شهری اقدامی ارزشمند است ولی یکسان سازی کاغذی به این معنی نباشد که فقط در دفترچه بودجه آمده باشد و هیچ اقدامی صورت نگیرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم مشکل المان وحدت که دغدغه اعضای شورا و مطالبه مردم منطقه است نیز رفع شده و این پروژه نیمه تمام نیز به اتمام برسد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 988959