alem
10 بهمن 1401 - 16:24

اعلام تاریخ اردوی راهیان نور دانش‌آموزی در کهگیلویه‌/سهمیه شهرستان اعلام شد

زمان اعزام اردوی راهیان نور دانش‌آموزان شهرستان کهگیلویه از سوی رئیس آموزش و پرورش اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، فریدون فاطمی‌زاده در نشست کمیته هماهنگی راهیان نور در دهدشت تلاش دشمنان برای ضربه‌زدن به نسل جدید را یادآور شد و اظهار کرد: داشتن ظرافت‌های کاری در برقراری ارتباط و تربیت نسل جدید از ضروریات است.

مدیر آموزش وپرورش دهدشت از تلاش برای تربیت نسلی در تراز نظام و انقلاب گفت: تربیت دانش آموزان اخلاق‌مدار و در تراز نظام و انقلاب نیازمند کار اصولی و کارشناسی شده است.

وی افزود: عدم ظرافت و اثر بخشی در برگزاری برنامه ها موجب سردرگمی مخاطب و دانش آموزان می گردد و فضا برای سوءاستفاده دشمن می‌شود.

فاطمی زاده از گستردگی فکری و سیاسی در آموزش وپرورش و لزوم توجه به سلایق گفت: مجموعه آموزش و پرورش از گستردگی و سلایق مختلف سیاسی و اجتماعی برخوردار است و همه لیدرهای جریان سیاسی رقیب و جریان همراه در آموزش و پرورش وجود دارند.

وی اظهار کرد: فرصت اصلی در اختیار معلم کلاس است و معلم در متن اصلی قرار دارد و تا معلم پای کار نیاید کار پیش نمی‌رود.

فاطمی‌زاده ضمن تشکر از مسئولین بسیج دانش‌آموزی خواهران و برادران گفت: هماهنگی در اجرای برنامه‌ها و صدای واحد از طریق آموزش و پرورش و بسیج موجب رفع شبهات و ابهامات در مدارس می‌شود.

صادق محمدی مسئول بسیج دانش آموزی شهرستان کهگیلویه نیز در این جلسه ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی بیشتر مجموعه بسیج دانش‌آموزی خواهران و برادران با آموزش و پرورش در خصوص سهمیه راهیان نور دانش آموزی گفت: سهمیه در نظر گرفته شده برای دانش‌آموزان شهرستان محدود و در بخش خواهران ۹۵ نفر سهمیه اختصاص داده شد.

محمدی بیان کرد: این سهمیه برای دانش‌آموزان دختر متوسطه دوم در نظر گرفته شد و امسال این سهمیه برای هر سه پایه دهم تا دوازدهم اختصاص دارد.

مسئول بسیج دانش‌آموزی افزود: با توجه به سهمیه محدود شهرستان و با توجه به آمار مدارس از هر دبیرستان پنج دانش آموز می‌تواند در اردو شرکت کنند.

محمدی رویکرد بسیج دانش‌آموزی را کیفی‌سازی و انجام کار فرهنگی عنوان و بیان کرد: اولویت با دانش‌آموزانی هست که فعالیت و یا آشنایی کمتری با بسیج دارند و به دنبال اثرگذاری فرهنگی هستیم.

محمدی زمان حرکت و بدرقه دانش‌آموزان را ۱۵ بهمن عنوان کرد.

انتهای پیام/۸۲۰۳۵

منبع: فارس
شناسه خبر: 1007962