alem
10 بهمن 1401 - 17:27

اولویت مسئولان ایلام تکمیل پروژه های بالای ۵۰ درصد پیشرفت است

ایلام-معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: اولویت مسئولان ایلام تکمیل پروژه های بالای ۵۰ درصد پیشرفت است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد سبحان حسنی ظهر روز دوشنبه در نشست انجمن عمومی کتابخانه استان با بیان اینکه سیاست دولت سیزدهم تکمیل پروژه‌های با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد به بالا است، گفت: تمامی طرح‌ها و پروژه‌های کتابخانه ای در استان که از درصد پیشرفت فیزیکی بالایی برخوردار هستند باید در اولویت تکمیل باشند.

وی با اشاره به اینکه حوزه فرهنگی در زمینه تخصیص اعتبار باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، بیان داشت: پروژه‌ها وقتی که زمان بر شوند، مستهلک شده و علاوه بر هزینه‌های بیشتر موجب ناامیدی مردم خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام اضافه کرد: در تخصیص اعتبار و تکمیل زیرساخت‌های فرهنگی استان باید تحولی ایجاد شود لازم است که در این حوزه توجه ویژه ای به بحث زیرساخت‌های فرهنگی در استان شود.

حسنی، فرهنگ را یکی از زیربنای توسعه همه جانبه هر استان ذکر کرد و گفت: بسیاری از آسیب‌ها در حوزه فرهنگی بسیار جدی است که یکی از راه‌های مقابله با این آسیب‌ها توسعه فضاهای فرهنگی از جمله کتابخانه ها است.

وی با تاکید بر اینکه باید زیرساخت‌های فرهنگی را در استان تقویت کرد، گفت: تا زمانی که زیرساخت‌های فرهنگی را تقویت نکنیم مشکلات ما در حوزه فرهنگی مرتفع نمی‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008178