alem
21 آذر 1401 - 16:06

مدیرکل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی منصوب شد

تبریز-با حکم وزیر آموزش و پرورش، حجت الاسلام والمسلمین علی پوررادی، به عنوان مدیرکل جدید دستگاه تعلیم و تربیت آذربایجان شرقی معرفی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، با وجود اینکه صرفاً چند ماه از روی کار آمدن علیرضا صیادی در اداره‌کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی سپری شده بود، صبح امروز دوشنبه مراسم تکریم و معارفه مدیر کل جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با حضور اصغر باقرزاده معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و وحید بیگدلی، قائم مقام سازمان دانش‌آموزی کشور در محل اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی برگزار شد.

در این مراسم از زحمات چند ماهه علیرضا صیادی به عنوان سرپرست قبلی دستگاه تعلیم و تربیت این استان قدردانی شده و حجت الاسلام والمسلمین علی پوررادی به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معرفی شد.

علیرضا صیادی که نزدیک به هفت ماه پیش به‌عنوان سرپرست آموزش و پرورش آذربایجان شرقی معرفی شده بود و تاکنون چندین تغییرات مدیریتی در سطح آموزش و پرورش انجام داده است، طبق شنیده‌ها به دلیل فشار از طرف یکی از نمایندگان تبریز به وزیر آموزش و پرورش، باعث شدند تا گزینه مدنظرش را به ریاست این اداره کل منصوب کند.

گفتنی است، حجت‌الاسلام والمسلمین علی پوررادی، سرپرستی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی را در کارنامه خود دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 906478