alem
07 مرداد 1401 - 15:58

اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی

اراک - اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی با توجه به ادامه ناپایداری های جوی با انتشار اطلاعیه شماره ۴ از کسبه و بازاریان خواست امروز جمعه محل کسب خود را تعطیل کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، اطلاعیه شماره ۴ اداره کل مدیریت بحران استان مرکزی به شرح زیر است:

خبرگزاری مهرپیرو اطلاعیه‌های قبلی در خصوص ضرورت آمادگی برای مقابله با وقوع سیلاب با توجه به تغییر مدل‌های بارشی و جدی بودن احتمال وقوع سیلاب و خسارات گسترده در استان و همچنین اطلاعیه سطح نارنجی هواشناسی استان لازم است، همشهریان گرامی، صنوف و بازاریان محترم جهت جلوگیری از هرگونه آب گرفتی و خسارت مترتب به موارد ذیل توجه ویژه داشته باشند:

۱- بازار سرپوشیده و تاریخی اراک و کلیه پاساژها و مجتمع‌های تجاری بعد از ظهر امروز هفتم مرداد ماه برای پیشگیری از آسیب‌های احتمالی تعطیل اعلام می‌گردد.

۲- منازلی که در محله‌های مختلف نسبت به سطح کوچه ارتفاع پایین‌تری دارند یا به صورت زیر زمین می‌باشند تمهیدات لازم را برای ممانعت از ورود آب به داخل منزل به عمل آورند.

۳- صاحبان فروشگاه‌ها و مغازه‌هایی که اقدام به ذخیره کالا و اقلام مختلف در زیرزمین‌ها کرده‌اند و احتمالاً آبگیری بسیار بالایی دارند، با تمهیدات لازم نسبت به مهار ورود آب به داخل این انبارها و مغازه‌ها اقدامات لازم را به عمل آورند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 491574