alem
28 دی 1401 - 14:50

دشمن با قدرت رسانه‌ دنبال تحریف وقایع تاریخی ملت ایران است

استاندار کردستان گفت: امروز دشمنان با قدرت رسانه‌ای در تلاش است که وقایع ملت ایران را تحریف کند و ما باید با گرامیداشت و بزرگداشت این وقایع تاریخی و حرکت در مسیر شهدا و اهداف آنها مانع از به فراموشی سپردن آنها شویم.

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا ظهر امروز در مراسم گرامیداشت سالروز شهدای 28 دی سنندج با گرامیداشت یاد و خاطر شهدا، اظهار کرد: یاد همه شهدا و مدافعان راه حق و حقیقت و کسانی که برای تامین امنیت و آرامش ملت ایران پای در میدان نهادند و اگر امروز آرامشی داریم به برکت خون این عزیزان است.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، کردستان سرزمین مجاهدت‌های خاموش و ایثارگری‌های بزرگ است، عنوان کرد: در این استان به واسطه وجود این بزرگ مردان ایثارهای بزرگی رقم خورده که باید بیش از گذشته تبیین شود.

استاندار کردستان افزود: بزرگداشت این مناسبت‌ها وظیفه‌ای جدی است برای اینکه اگر ما این فداکاری‌ها و وقایعی که در طول تاریخ انقلاب شاهد بودیم یادآوری نکنیم و تذکر ندهیم دشمن همه جانبه در تلاش است که آن را از خاطره‌ها ببرد و آنگونه خود دوست دارد روایت کند.

زارعی‌‌کوشا تصریح کرد: امروز دشمنان با قدرت رسانه‌ای در تلاش است که وقایع ملت ایران را تحریف کند و ما باید با گرامیداشت و بزرگداشت این وقایع تاریخی و حرکت در مسیر شهدا و اهداف آنها مانع از به فراموشی سپردن آنها شویم.

وی گفت: بزرگداشت یاد و خاطر شهدا کار بزرگی است که به تعبیر رهبر معظم انقلاب کمتر از شهادت نیست امروز بزرگترین رسالت ما تحقق اهدافی است که شهدا همه هستی و وجود خود را فدای آن کردند.

استاندار کردستان اذعان کرد: این وظیفه سنگین برعهده تک تک ماست که مسئولیتی را در این نظام پذیرفته‌ایم و امیدواریم تک‌تک ما دنبال رو واقعی راه شهدا باشیم.

زارعی‌کوشا اظهار کرد: ما به این گرامیداشت‌ها و سرکش‌ها از خانواده شهدا نیازمند هستیم، نیاز داریم تا فراموش نکنیم که برسر سفره‌ای که نشسته‌ایم چه کسانی سرمایه‌گذاری و جان فشانی کرده‌اند.

وی در پایان گفت: امیدواریم خداوند تبارک و تعالی به برکت خون شهدا توفیق دنباله روی راه شهدا را بدهد و دنبال رو واقعی راه شهدا باشیم.

انتهای پیام/2330/71

منبع: فارس
شناسه خبر: 984779