alem
23 دی 1401 - 16:28

زنان پاکدامن در فتنه اخیر دست رد به دشمن زدند

دبیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان اینکه دشمن قصد ضربه زدن با ولایت فقیه را دارد، گفت: زنان پاکدامن در فتنه اخیر دست رد به دشمن زدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  اردستان، حجت‌الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در جمع نمازگزاران اردستانی ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا(س)، اظهار داشت: سه شاخصه نماز جمعه در این وضعیت کشور روز به روز باید تقویت شود که یکی از آن‌ها تقویت ایمان و باورهای مردم است.

دبیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان افزود: در سراسر جمعه 900 پایگاه نماز جمعه برقرار می‌شود و یک ظرفیتی است که از هر قشر و گروه خود را به نماز جمعه می‌رسانند و این یعنی تقویت و باور دینی جامعه که باید روز به روز تقویت کنیم و همه باید اثرگذار باشیم و مبلغ نماز جمعه باشیم.

وی افزود: شاخصه دیگر از جمعه این است که ما را نسبت به نقشه‌های شوم دشمن آگاه می‌کند و چون نماز جمعه تریبون مردم است جبهه استکبار موضع می‌گیرد و در صدد کوبیدن آن بر میاید اما نماز جمعه مشت محکمی در دهان دشمنان است.

دبیر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان ضمن اشاره به مشکلات اقتصادی موجود ابراز داشت: با همه وضعیت بد اقتصادی مردم نگذاشتند دشمن موفق شود و همیشه دشمن نقشه دارد تا دل جوانان را تسخیر کند و در فضای مجازی  آنان را به بیبند و باری بکشد در حالی که مظهر دین زنان که حجاب است و دشمن می‌خواهد این را از آنان بگیرد و می‌خواهند ولایت را بزنند، اما مردم اجازه نخواهند داد.

وی گفت: دشمن قصد داشت تا حیا را از زنان ما بگیرند، اما زنان پاکدامن و منتظر ظهور دست رد به سینه دشمن زدند و همچنین عملکرد دیگر نماز جمعه خدمت به مردم است تا مسئولان پای کار این مردم بایستند و با مردم زندگی کنند و جیب خود را پر نکند و به فکر مردم باشند که نهاد نماز جمعه ریل‌گذاری می‌کند و به مسئولان کمک می‌کند تا برای مردم خدمت کنند.

انتهای پیام/802/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 974705